| 012345678 a întrebat:

Ce ia-ti raspunde unui copil mic la intrebarea,, cum am aparut pe lume,,?

Răspuns Câştigător
| Hakuouki a răspuns:

De ce sa minti copilul cu faze de genul "te-a adus barza" ii spui ca nu ii poti explica acum, ca trebuie sa mai creasca sau ii spui adevarul, dar nu trebuie mintit doar pentru ca e mic, oricum, cum ajunge la scoala afla mai multe ca tine.

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Faza cu barzalaughing Dar sa nu cumva sa iti zica du-te-n p... mea cu barza ta ca nu cred. Daca iti spune asta, cerei sfaturi big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba-ti parintii copile.

Răspuns utilizator avertizat
| Jimmythecricket a răspuns:

Eu i-as explica adevarul. Am o sora mai mica, are 6 ani si deja stie concepte diferite. De exemplu stie ce inseamna sa fii gay si creste in asa fel incat sa fie toleranta si sa accepte diversitatea.