| Elisioana a întrebat:

Ce idei de razbunare imi dati pentru un baiat?

Răspuns Câştigător
| AndreeaDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD a răspuns:

Ignora-l, fii indiferenta fata de el ...asta e cea mai mare razbunare...

5 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Ai grija ca incercarile tale de rasbunare sa nu se intoarca impotriva ta, mai bine las-o balta si ocupa-ti mintea cu alte idei mai putin razboinice

| Saskesai a răspuns:

As trimite un tren cu vaci sal calce, dupa l-as umple de sclipici ii fac o mustata, il mai bat putin, dupa plec cu unicornul meu catre tara veseliei pe curcubeu! laughing Huhahaha devil

| fede12 a răspuns:

Razbunarea - arma prostului ( pe romanestee) laughing

| klawdiw a răspuns:

Indiferenta sau metoda cu piciorul intre craci, Bafta!

| BiaBybbyBia a răspuns:

Indiferenta.winking