| micutza_8959 a întrebat:

Ce ii cereti anul acestaa >mosuluiiii?:"
>big grin

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Doar stii ca mosul nu exista nu? Da oricum miasi dorii un laptopwinking

| alin a răspuns:

Sanatate mie si celor dragi, in rest nu-mi trebuie nimic.

| beautifulkiss a răspuns:

Buna pai eu imi dorec o esarfa si ciocolata pe care deja le-am primit.In rest nu imi mai dorssc nhimic decat sa urmeze un an mult mai bun si mai frumos, sa fiu alaturi de cei dragi, sa oferi cadouri prietenilor si rudelor(persoanelor dragi mie)si sa le ofer un mic zambet.Asta e tot ce imi doresc. Te pup.

| Razvan a răspuns:

Liniste, zapada, liniste, ceai in cantitati industriale, liniste si rudele sa plece mai repede decat anul trecutwaiting