| radish a întrebat:

Ce ii poate face politia unei persoane care m-a lovit cu piciorul in gura ! Nu am nici o vanataie !

Răspuns Câştigător
| Neworder21 a răspuns:

Anunta procuratura.
1. El va fi chemat si interogat.
2. Se creaza un act in care este indicat
ca el este banuit ca ar fi facut aceasta actiune, chiar daca nu e dovedit de medici.
3. Efecte: cu siguranta acest lcuru il va speria, si se va gandi de 2 ori.
4. in cazul in care se repeta incidentul, cu ajutorul actului din punctul 2 se poate da in judecata.

Prostia lui il poate costa scump si capata proportii, prin judecata.

2 răspunsuri:
| Lovelyix a răspuns:

Sa il intrebe de ce a facut asta. si daca nu ai dovezi, si nu e grav, nimic in afara de cateva intrebari minore.

| radish explică:

Ma* ma scuzati