| anonim_4396 a întrebat:

Ce il impresioneaza pe un baiat la o fata? dau fundita :*:*

Răspuns Câştigător
| OLumeColorata a răspuns:

Cred ca in primul rand pe un baiat il intereseaza mintea, felul ei de-a fi(felul fetei) si comportamentul.
Apoi... poate o sa se uite si la corpul fetei(maini, picioare, ochi, nas, gura etc)
Este important sa-l lasi pe baiat sa-si faca o parere despre tine fara a te preface sau a te chinui sa-i faci pe plac.
Parerea mea.

7 răspunsuri:
| Doddel a răspuns:

Depinde de gusturile fiecaruia.

| Ioanaa_5834 a răspuns:

Pai draga mea, eu zic ca il intereseaza:
-cum arati: fundul si tatele
-cum te comporti cu el
-cum vorbesti cu el
asta e esentialul love strucksUcces

| xilotto a răspuns:

1.Aspect
2.Atitudine
3.Moralitate
4.Umor
5.Caracter

App arati bine :d tongue Kiss

| BaiatuFitzosu a răspuns:

Felul cum vorbeste cum se poarte sa fie draguta si frumoasa sa nu aibe secrete fata de el chesti care carcterizeaza o fata dar fara excese!winkingwinkingwinking Succes!

| Cristian04 a răspuns:

Felul in care arata acea fata, sa fie frumoasa sa fie draguta. felul in care vorbeste...sa aibe simtul umorului cat de cat si in primul rand sa nu fie artagoasa! parerea meabig grin

| UPSsss a răspuns:

Il mai impresioneza ceva? eu cred ca nu...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca de ex te vede un baiat oarecare pe strada se uita la aspect, la sani si fund si forme
daca te cunoaste il poti atrage prin felul in care vorbesti, te comporti