| uNKN0Wn a întrebat:

Ce imi iese daca am media 5-8 = 9.0685 la examen romana = 4 si la examen mate = 10
?rolling on the floor?

Răspuns Câştigător
| DeXxa a răspuns:

Bafta amice! laughing

4 răspunsuri:
| SweetAndCandy a răspuns:

Pai iti iese 8.03 big grin

| DeXxa a răspuns:

rolling on the floor

Iti iese 8, 03, cam asa laughing, dar cum ai facut de iei 4 la romana? rolling on the floor

| NevastuicAaA a răspuns:

Deci tu esti tare rolling on the floor.Cum sa iei 4 la romana si la mate 10? Cred ca ai fi cea mai accesata stire de la pro Tv rolling on the floor

| uNKN0Wn explică:

Nu am luatlaughing spuneam si eu asa, ca la romana iau 6, 7 daca am noroc si la mate 9 sau 10 sigur rolling on the floorrolling on the floor