| AnemonaP a întrebat:

Ce imi pot pune la locul de munca pe Facebook? Ceva smecher. Funda+vot
P.S. Fara raspunsuri stupide

8 răspunsuri:
| Gabitzzza a răspuns:

Lucrez la... Fabrica de vise. Lucrez ca vampir la... Nu stiu mie una imi plac lucrurile mai traznite

| REBEKAHs a răspuns:

Eu "lucrez la Facebook".dar poti zice ca esti manager la Apple sau ..ca este actrita, cantareata sau dansatoare.

| 5a a răspuns:

Ce copii puteti sa fiti, ma uimeste inteligenta voastra!

| coconutlover a răspuns (pentru 5a):

Asa este!

| aℓèè a răspuns (pentru 5a):

Ooo..si pe mine ma uimeste creativitatea ta! Nici nu-i dai un raspuns si vii aici sa comentezi pe-ale altoralaughing!

| aℓèè a răspuns:

Parazit La Parintilaughing sau lipitoare la buzunare laughing.Cam atat:*

| Siim a răspuns:

Eu mi.am pus nutellalaughing acum tu alegihappy

| Berg_Alexx_1912 a răspuns:

Arbitu la euro 2012, asa cum mi-am pus eu