| MalikBitch a întrebat:

Ce imi recomandati dintre iPhone5 3G si iPad? funda...

Răspuns Câştigător
| dezireh a răspuns:

Ipad...ptc.ce rost are sa-ti iei un tel asa de scump? si eu am avut unu si l.am scapat pe jos si s-a facut praf.iar acum il tin in birou.mi.am luat si eu un ipad.si e mult mai bine

6 răspunsuri:
| dezireh a răspuns:

Da.asa e iphone.nici macar nu e pe piata///nici nu cred ca e creat inca cel mai nou e iphone 4.eu asa stiu

| adee_6203 a răspuns:

Nadia parerea mea este sa alegi IPHONE5 3G dar totusi daca iti place mai mult IPAD-ul...eu mi-am sps parerea acum sh a ta conteaza... funda?:X

| djrobby a răspuns:

@Nadia iPhone 5 este in productie si va fi lansat undeva in la sfarsitul anului! asa ca acel coleg va pacalit ff bine. asa pot sa iti arat si eu un iPhone 3GS sau 4 costumizat si sa iti spun ca e Iphone 7 etc!

| Andrewz a răspuns:

Daca vrei sa il tii cu tine unde te duci sa il ai la tine tot timpu iphone, daca vrei sa stai mai mult prin casa cu el atunci ipad.big grin

| MalikBitch explică:

Da stiu dar cand o sa apara...(atunci o sa imi iau si oricum a venit un coleg cu iPhone5 3G deci exista, voi ati ramas in urma) si apropo sunteti disperati dupa fundite. voi dati raspunsuri pentru fundite

| Daiana94 a răspuns:

Din cate stiu,,, si cred ca nu gresesc IPhone 5 nici nu a fost lansat macar