| anonim_4396 a întrebat:

Ce imi sugerati sa fac ca sa uit un baiat pe care l am iubit enom, si inca il mai iubesc. el imi zice ca ma iubeste dar se poarta foarte ciudat, simt ca s-a schimbat nici macar nu ma mai suna ca inainte dar eu de frica sa nu il pierd l am acceptat si asa. as vrea sa dau totul uitari mai ales acum cand am de dat si bacul si trebuie sa ma concentrez. cel mai greu imi este ca e si cu mine in scoala si nu stiu cum voi putea sa l evit ajjjjjuutor vreau din toata inima sa uit tot

5 răspunsuri:
| emy_8408 a răspuns:

Eu cred ca depinde numai de tine sa reusesti acest lucru, daca vrei din toata inima o sa reusesti, eu de exemplu ma uit foarte mult la desene laughing, citesc o carte orice ca sa nu mai ma gandesc la acel lucru, iesi cu fetele in oras sau invata pentru bac.tongue

| Black a răspuns:

Vorbeste cu el si zii sa iti zica adevarul... daca mai vrea sa fie cu tine sau nu si ce il framanta. conversatia e singura cale... nu poti uita ceva, poti doar sa treci peste straight face

| Black a răspuns:

P. S. Nu trebuie sa il eviti... daca te desparti de el puteti ramane prieteni daca vreti iar daca nu dc ti-ar fi greu sa dai ochii cu el lol?
Incearca sa nu iti mai faci prieteni in aceeasi scoala... stiu ca e frumos sa va intalniti zilnic si sa mergeti impreuna si alea alea dar daca va despartiti e greu pentru aman2
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmmmmmmmm. De obicei baietii sunt FOARTE ciudati. Hmm. eu zic sa ai incredere in tine si sa-l intrebi ce se intampla, de ce se poarta asa, caci daca tu nu vorbesti cu el nu ai de unde sa aflii. Stai fara nicio grija, o sa rezolvati problema!happy

| H2O2 a răspuns:

Nik eu nu prea stiu ce sa fac ma aflu in aceeasi situatie ca tine...sad incearca sa te gandesti la partile lei negative, gandeste-te ca poate el nu te merita, poate tu meriti ceva mai bun...
app era din oras de la tine sau ( de la distanta )smug