| BeInnocent a întrebat:

Ce impresii despre viata scoala a vostra de pana acum aveti? dau funda celui care scrie cele mai dragute love struck

3 răspunsuri:
| MeGustaTeGusta a răspuns:

Am impresia ca esti analfabet/analfabeta! Ce aiureli scrii acolo ca nu inteleg nimic!

| BeInnocent explică (pentru MeGustaTeGusta):

Imi cer scuze ca am scris in graba.Nici nu am recitit intrebarea. Te asigur ca nu sunt analfabeta happy. Era vorba sa imi scrieti niste impresii despre scoala pana acum pe care le-ati acumulat de-alungul timpului. Atata tot.

| MeGustaTeGusta a răspuns (pentru BeInnocent):

Ok, scuze, insa nu prea intelesesem intrebarea. Pai, imi place mai mult sau mai putin. happy