| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna " auzi m`auzi "?)) mi*a zis*o unu la scoala si a inceput sa rada. dau fundita

Răspuns Câştigător
| DeNyyy a răspuns:

Da. si mie mi-au facut la fel. nici eu nu am inteles. poate ca nu stiu e ceva funny

7 răspunsuri:
| cosima11 a răspuns:

Are mai multe intelesuri laughing cel putin eu asa cred.

1. auzi tu? ma auzi?

sau

2. auzi,. ma auzi?
laughing
cam tot una e nu stiu laughing

| Ana213 a răspuns:

Probabil e o faza funny dp Youtube cu un retardat care vede o maimuta surda si o intreaba daca aude si ea face semn ca nu.
Si eu am avut la liceu un coleg care radea fara sa gandeasca dc apoi se gandea dc rade.

| Casiana a răspuns:

Poate fi "-Auzi? Ma uzi?", si nu ai inteles tu binelaughing...Mai sunt faze din astea, cam fara inteles, dar na, suntem romani!

| Яùxsi a răspuns:

Pai probabil a vrut sa iti atraga si el atentia si nu stia cum. :d a fost singurul lucru care i`a trecut prin minte in acel moment laughing)

| Antrax a răspuns:

Poi e cam asa "ma auzi, te aud ma vezi te vad esti praf"

| L ι ѕѕ є η α ☮ a răspuns:

"auzi m'auzi?"
Eu cred ca a zis'o de distractie.
Probabil tu nu erai atenta cand a zis ceva si atunci a apelat la replica aceasta., si l-a bufnit rasu' cand te'a fazut total confuza la cuvintele astea. Nu stiu. Nu trebuie sa aiba un inteles ca sa fie amuzant. happy E important sa ii faca pe restul' sa zambeasca, asta ar fi fost bine s faci si tu.

| alexutza_8395 a răspuns:

Pai unii spun "auzi m-auzi" doar ca sa se amuze pe seama altora dar unii o folosesc intr-un scop anume.In cazul tau eu cred c-au vrut sa se amuze pe seama ta vazandu-te putin mai mica.Asta cred eu.