| Deni4you a întrebat:

Ce inseamna ca uneori, daca aud diferite lucruri cum ar fi ca cineva nu vrea sa petreaca timp cu mine(din familie), sunt suparata pe toata lumea nu am chef de nimic si ma simt tensionata?

Răspuns Câştigător
| haiZI a răspuns:

Probabil te simti data la o parte, ca nu esti importanta pentru aceea persoana si nu tine la tine. Dar nu cred ca e cazul si mai mult ca sigur doar se intampla sa fie ocupata sau vrea si ea putin timp pentru ea insasi.pa

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mare atentie sa nu te trezesti cu posteriorul in directia IN SUS, asta iti poate deteriora cavitatea interceptiva si dismetria paleontezica happy ba mai mult... sunt de parere ca (continuare...)