| LauraOT a întrebat:

Ce inseamna can un baiat iti spune "ne auzim. daca e."?

Răspuns Câştigător
| Mya a răspuns:

Ca vrea sa pastrati legatura...si cu siguranta te va mai cauta!

6 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Ceva gen..."ma mai gandesc. poate te mai caut"winking

lolita
| lolita a răspuns:

Mai vorbim daca am chef daca nu... ma fac ca sunt ocupat.

pupimik
| pupimik a răspuns:

A vrut sa zica (banuiesc) "daca e sa ne auzim...ne auzim"
mai direct spus : "daca soarta face sa mai dam unu de altu...mai vorbim"
Daca e un baiat pe care il placi...nu-ti face prea mari iluzii...cu o replica de-asta...nu pare interesat de tine.

| kh1ss a răspuns:

E un fel de " ne mai vedem"...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica... e mereu pe faza, trebuie doar sa vrei. intre timp are alte treburi. si tu ar trebui sa ai happy

| onix a răspuns:

Am inpresia ca e asa la nimeriala adica " fato daca vrei, vrei daca nu ma doare in cot" mie asa mi se pare