| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna cand la finalul conversatiei pe care o ai cu un baiat, el iti spune ne mai auzim? Dau funda happy

9 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Inseamna ca e nascut in zodia fecioarei, are grupa sanguina a2, alopecie in familie, 2 cazuri indepartate de diabet, maica-sa a avut probleme la sarcina, si sora-sa a suferit de lipsa de calciu.
Ce ar putea sa insemne? E un "pa" mai frumos. Cand ii zic asa lui maica-mea, inseamna ca o plac? Sau daca le zic prietenilor, sunt gay?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adica veti mai vorbi, e un mod de a incheia conversatia.
Nu stiu cum de nu ti-ai dat seama.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Inseamna ca-i place de tine, si vrea sa auda si el daca-ti place de el.

| Cσcσ a răspuns:

Spune ca vrea sa se deconecteze si asa isi ia ramas-bun de la tine, si o sa mai discute cu tine candva. Tu nu ai folosit niciodata expresia asta? happy

| Cristinaaa57 a răspuns:

Adica ca o sa mai vorbiti, aolo...

| horansgang a răspuns:

Doamne laughing)))) inseamna ca vrea sa va mai auziti laughing)

| Taduic a răspuns:

S-a terminat update-ul la CS:GO.

| Alexandraaaa08 a răspuns:

Eu inteleg ca o sa te mai bage in seama sa zic asa, adica ar vrea sa mai vorbiti. Iti dau un sfat daca sunteti la inceput adica nu ati mai vorbit pana acum si ti se pare ca ar vrea o relatie cu tine sa nu ii dai tu prima mesaj dupa o sa zica ca esti lesinata dupa el.

| angy03unicorn a răspuns:

Inseamna ca vrea sa mai tineti legatura.