| psvita12345 a întrebat:

Ce inseamna cand o fata incepe sa vorbeasca cu tine de baietii care ii plac?

5 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Ca esti in friendzone.

| Acteea a răspuns:

Pai te considera un prieten foarte bun si are incredere sa iti destainuiasca lucruri despre ea.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Te consideră confidentul ei. Are curajul să-și exprime sentimentele, trăirile, fiindcă vede în tine, un prieten apropiat. Iar, dacă cândva, ți-a dat de înțeles că te place, s-ar putea să te probeze, dacă ești gelos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai ajuns cea mai buna prietena a ei, felicitari. laughing Spune-i si tu de fetele pe care le placi.

| Kanpeki a răspuns:

Inseamna ca te-a bagat in friendzone. R.I.P. (in cazul in care o placi)