| SoferTir a întrebat:

Ce inseamna cand o fata iti da o palma?

Răspuns Câştigător
| OanaG a răspuns:

Poate insemna mai multe chesti: o da din placere, din furie...sau depinde ce discutie s-a aprins intre voi si a recurs la aceasta metodabatting eyelashes

16 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Inseamna ca are calitati de justitiarabatting eyelashes

| Elena1234456 a răspuns:

Inseamna ca ai cam scos-o din sarite. fetele nu dau palme degeabahee hee.

| monyk a răspuns:

Buna, se spune ca prima palma e din dragostehee hee, depinde...se poate sa iti fi dat la nervi daca ai suparat-o cu ceva, sau pur si simplu unele fete cand place un baiat se comporta asa cu el, depinde daca a fost din gluma sau a fost ceva serios.

| yellowalien a răspuns:

Uhh... sper ca intrebi la modul ipotetic laughing

| juniper a răspuns:

Inseamna ca esti cam "nesimtit" sau ai suparat-o cu ceva.

| PurpleLadybug a răspuns:

Bybyloy are dreptatelaughing eu dau palme la baieti numa' cand se gaseste unu mai cu tupeu sa'mi puna mana pe fundhee hee ceeee pnm... e proprietate privatalaughing. Sau poate fata te place si nu stie cum sa-ti atraga atentialaughing

| Frogie a răspuns:

Ca ti-a dat o palma! laughing

| Alex_7297 a răspuns:

Că eşti un nesimţit omule!

| Bloo2 a răspuns:

I-ai zis cumva ca e grasa? laughing

| beka a răspuns:

Daca a dat mai tare inseamna ca ai enervatosad
daca a dat mai incet asa mai mult ca o mangaiere probabil a vrut s te atinga sau sa se bage in seama cu tinehee hee

| jolie a răspuns:

Ori ii esti drag ori nu te suporta laughing))))))hee hee)))

| SoferTir explică:

Ca te place sa inteleg sau ca te uraste ca multi ati zis ca ma place multi ca nu...chatterbox

| Bybyloy[:x] a răspuns:

Ca o meriti!

| Dan_Tm a răspuns:

Inseamna ca nu poti intelege altfel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca esti cam porcwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca da in tine si uneori iti zambeste in acelasi timp inseamna ca te place omule