| IOOI a întrebat:

Ce inseamna cand o fata iti spune :"sa fim DOAR prieteni"?

8 răspunsuri:
| Aηdεεε a răspuns:

Ca. nu vrea ceva mai mult decat sa fiti prieteni, adica nu vrea o relatie happy

| noi3 a răspuns:

Inseamna ca esti in zona prietenoasa...
de unde nu mai iesi.
si ca sa nu ti se mai intample:
http://caterincafun.blogspot.com/2011/09/zona-prietenoasa.html

| beeapurplee a răspuns:

Amici...nimic mai mult

| Eille2EtcnupD a răspuns:

Nu te place sau nu e pregatita pentru. o relatie fundabig grin

| deliamaria13 a răspuns:

Inseamna ca nu te place si sa o lasi in pace! ma enerveaza baietii care nu inteleg ca NU inseamna NU

| Awesom a răspuns:

Adica fraiere tu te-ai purtat cu ea ca un amic nu ai facut-o sa para interesata de tine ca barbat si nu ca prieten.Nu a fost atrasa de tine niciodata ca si iubit probabil esti un nice guy.

| solooooooooooooooooooooooooooooooooooo a răspuns:

Pei inseamna sa fiti numai si numai amiciwinking (sper ca rasp eu iti este de folosss)happy

| Ionelaaaaaa a răspuns:

Nu vrea nimic mai mult. :-s