| Volskium a întrebat:

Ce înseamnă când o fata iti zice "boss" straight face, adik i dbine sau nu?

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cine stie ce-i in capul ei?! Poate nimic!

| NowRelax a răspuns:

Morrr rolling on the floor)), frate.Da te la o carte oh go on.Pai daca o fata iti zice boss..Sunt doua variante la cum arati tu.Ori deja se vede cu tine, facanduti toate poftele pe plac, sa i dai ordine in fantezii sexuale etcetc..Ori...Nu stie cum te cheama rolling on the floor thinking

| SkyPilot a răspuns:

Nu inseamna nimic. Glumeste. In cel mai bun caz pentru tine ar putea sa iti transmita ca apreciaza felul cum gandesti.

| Neo12 a răspuns:

Sunt fată şi eu vorbesc cu anumite fete şi băieţi cu boss. Nu ştiu de ce, dar pur şi simplu îmi place cum sună.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un fel de gluma sa ii zic asa adica boss inseamna sef adica gen ce faci sefule?

| TanteMarianne a răspuns:

Pai daca te place (incearca sa iti dai seama )atunci inseamna ca e a ta si te lasa sa faci cu ea tot ce vrei, deci ar fi bine! dar daca doar va cunoastrti, dar nu sunteti apropiati atunci facr misto dr tine, deci erau!

| christos1234 a răspuns:

Aceea fata are nevoie de timp sa inteleaga ce inseamna.

| XxTerrorxX1 a răspuns:

E un fel de gluma

| Criminal2 a răspuns:

E o gluma.