| KindKid17 a întrebat:

Ce inseamna cand o fata se uita la tine(de mai multe ori pe furis), dar nu te baga in seama?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| Biancutzika a răspuns:

Cand o fata se uita la tine inseamna ca:
Te place, insa e timida si ii e greu sa iti spuna asta. Incearca sa o cunosti. Te duci la ea, o saluti, faceti cunostinta. Intr-o zi fa prinde curaj si iti va zice ca te place, de nu fa tu primul pas, daca crezi acelasi lucru. Funda?

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut

Posibil vrea sa te cunosca mai bine sau posibil doar ii se pare ca esti frumos.
Poate insemna o atractie fizica dar mai mult nimic.

O zi buna!

| deny2002 a răspuns:

Inseamna ca e timida si ca-i place de tine.