| MalikBitch a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat arata mereu unei fete"tongue"? inseamna french(aasa am auzitlaughing)

Răspuns Câştigător
| ZethOfficial a răspuns:

Poate e din obisnuinta

9 răspunsuri:
| CandyTetris a răspuns:

Depinde de la persoana la persoana.Pt. mine e doar o modalitate de a face lucrurile putin mai clare(din moment ce pe mess nu poti gesticulabig grin),dar am auzit si teoria asta, fostul meu prieten automat asocia "tongue" cu french si zicea sa nu mai pun ca il vede frati-so(de parca ii trimiteam site-uri obscene nu smiley-urilaughing ).Asa ca, eu zic sa-l intrebi ce vrea sa spuna mai exact prin "tongue". Hope I helped.happy

| EvelynAnLavey a răspuns:

Nuhlaughing...inseamna ca incearca sa fie dragutz...sa faca o impresie bunatongue

| addha a răspuns:

`:*tongue`=french kisslaughing...eu asa am auzit:p

| addha a răspuns:

Problema era `rasul meu`?laughing...problema e ca trebuie sa iti soliciti putin mai mult creierul la inteligenta ca e dat la minimlaughing/ idem AiaMikawinking

| MalikBitch explică:

Eu doar intrebam fraiero nu-i nevoie sa razi

| MalikBitch explică:

Nu pentru addha...

| MalikBitch explică:

Nu era pentru adha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oo, la naiba!
Clar! Vrea sa te frenchuiasca...laughing
...get a life.

| BbyMic a răspuns:

Nadia da cu ce tiz gresit addha?laughing Doamne ce copchi copaci ...in fine poate vre sa ii tonguein fund laughing)