| MariaIurascu00 a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat care stii ca te place iti arata limba ..asa dragut? big grin

Răspuns Câştigător
| Carinadanceanu a răspuns:

Daca are privire de inocent in acel moment, sigur vrea sa depasiti stadiul de amici iar daca privirea lui este mai provocatoare cand iti arata limba, sigur are ganduri perverse...

8 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Că vrea să te sărute.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Aolea,e grav daca am ajuns sa facem emoticonurile si in viata reala.Poi dupa cum e evint, vrea sa-ti maseze limbuza cu a ta sau mai popular spus, sa ti-o bage in gurita si atundeva mai joshee hee) tongue

Sper ca te-am ajutat tonguewinking
Ceau :*winking :*

| h3r a răspuns:

Vrea să te lingă.
Auzi că drăguț.
Voi, fetițelor!

| GigiManivela a răspuns:

Inseamna ca vrea sa ti-o bage in gura si... undeva mai jos. Sincer! Proprie experienta! laughing

Funda?

| Urpaniel a răspuns (pentru GigiManivela):

Un sfat, nu lua sfaturi de la unul cu numele "Manivela".

| Foxyyyy a răspuns (pentru Urpaniel):

Pai,Manivela cam are dreptate.

| GigiManivela a răspuns:

Eu am vorbit serios, nu am glumit straight face

| Anonim643 a răspuns:

Oare ce inseamna, nu stiu? Dapoinuibai.