| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat care te-a vazut prima data,a discutat cu tine, si era si bunica lui(el are 24 de ani) eu 19, a inceput sa ma intrebe de vorba,si deodata imi zice eu parca te cunosc de undeva,imi esti cunoscuta, ce a vrut sa spuna cu asta? si mi s-a mai intamplat o data la fel cu cineva pe care nu-l cunosteam.Va multumesc!

1 răspuns:
| Bibib a răspuns:

Pur si simplu semanai cu cineva, ori v-ati mai intalnit undeva si nu va mai aduceti aminte :*