| 123456789dumitrita a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat de care iti place iti observa orice detaliu care s-a schimbat la tine, mereu se uita la tine si cand tu te uiti la el, el de parcă incepe simplu si incetisor sa zambeasca si pe care se staruie sal ascunda dar continua sa se uite la tine, mai intodeauna incearca sa te atinga incet, te traga de mana mai langa el si mereu cand esti concentrata la ore mereu simti ca privirea lui este pe tine si anume se uita mereu la fata ta. Inseamna ca ma place?

3 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Inseamna ca vrea sa se bage in seama cu tine.

| AliTheo18 a răspuns:

Este posibil, depinde si de privirea lui, numai tu poti sa iti dai seama de asta, si de relatia dintre voi.

| danielsferle a răspuns:

II place de tine 100%.