| blondaaa a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat este obsedat de unghiile tale?

4 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Daca le acorda prea multa, atentie, ingrijire, lacuire, etc. inseamna ca este metro sexual.
Daca le are la stanga mereu foarte scurte si la dreapta mereu lungi si taiate rotunjit, ca mine, inseamna ca e chitarist. big grin

| bogdand a răspuns:

E cam ciudat! Eu cred ca el e cam timid si nu stie cum sa iti atraga atentiabig grin. Vrea sa fie cu tine clarhappy

| sad1girl a răspuns:

Buna

pai cand un baiat este obsedat de unghiile cuiva-ori e nebun
-ori este doar un pretext sa petreaca mai mult timp cu tine...

mai astept informatii, cum se manifesta un baiat cand 'este obsedat'de unghiile cuiva?rolling on the floor

Pa pa...winking

| blondaaa explică:

Ma refer la faptul ca un baiat este obsedat de unghiile mele...nu el de propriile unghii happy gen :" ce imi plac unghiile tale... ti-am spus ca sunt foarte frumoase?" si tot repeta laughing