| ___uP8E a întrebat:

Ce înseamnă când un băiat îți mângâie palma cu degetul mare? Mi-a luat mâna de 2 ori și a făcut-o când ne-am văzut, se zice că când o face cu degetul mijlociu vrea ceva mai intim, dar dacă o face cu degetul mare?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu inseamna nimic, doar vrea sa te atinga.
Daca ai obiectii poti sa-ti retragi mana, sau il poti intreba de ce face asta.
Cum adica vrea ceva intim daca el nu te cunoaste, nu sunteti prieteni si nici iubiti, poate fi pedofil?
Cati anisori aveti?

| StoicAnalysis a răspuns:

Inseamna ca e handicapat.

| Madaxo97 a răspuns:

Nu are treabă cu ce deget te mângâie, daca te mângâie pe mâna, probabil ca te place, ii place sa te ia de mână