| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat se uita frumos la tine, ca si cum ar fi indragosstit de tine dar te face urata?

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ori chiar te considera urata ori zice asta din ciuda ca nu-i acorzi atentie, nu stiu, depinde de baiat. Vezi si tu daca ar da semne ca e interesat de tine in rest.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Inseamna ca esti urata

| RAY a răspuns:

Poate glumea

| neutrino a răspuns:

Inseamna ca esti o frumusica!

| R0R0 a răspuns:

Inseamna ca nu vrea să isi recunoasca sentimentele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zice una si face alta. Ai putea sa il intrebi:Asa insistent te uiti tu la urate?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

CHiar crede aia sau te face urata pentru ca nu te poate avea. Stii tu, strugurii la care nu ajungi zici ca sunt acri.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Se cheama proces push/pull. Te tachineaza. Iar tu normal, ai perceput asta si nu intelegi.dar te gandesti la actiunea respectiva. Bine jucat baiatului!

| Ihvnnm a răspuns:

Poate ca este mai mult o gluma tocmai pentru a-ti atrage atentia. Am observat ca baietii au obiceiul sa faca astfel de "complimente" cand vor sa atragă atentia unei fete. De exemplu, am o prietene care este putin mai scunda si pe ea o deranjează asta, însă un băiat o tot tachineaza pe tema asta. Asta este părerea mea. Sper ca te-am ajutatwinking

| Hawake32 a răspuns:

El te poate iubi, dar urata te-au facut parintii tai nu el

| azd a răspuns (pentru Hawake32):

Hahahahahahahahhahahahaalaughing) OMG
that logic. +1 rolling on the floor)))))))))))