| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat te priveste si ii sclipesc ochii?

Răspuns Câştigător
| aleksuta a răspuns:

Probabil ca ii esti foarte foarte simpatica sau te place si ar vrea sa fie cu tine.De ce nu il intrebi cum te vede el pe tine? Poate te place si se infiripa o relatie frumoasa intre voi. Good luck!

11 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Te place.

| znstr a răspuns:

Te place foarte mult ori este indragostit de tine,dar o face in liniste,pentru ca daca nu ar fi asa,tu ai fi stiut deja si nu ne-ai mai fi intrebat pe noi laughing
Du-te tu mai curajoasa la el si intreaba-l una alta,fa conversatie,invita-l in parc,iesiti la un suc ceva, si poate daca se va simtii in largul sau langa tine, te va intreba daca n-ai vrea sa fiti impreuna. Bafta!

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Te place.

| Morphine21 a răspuns:

Bate soarele/lumina in ochii lui.laughing
De unde stii ca nu ii sclipesc ochii intotdeauna?hee hee

| AnonimGirl a răspuns:

Inseamna ca este indragostit de tine. Funda pls?

| buzeduulci a răspuns:

Ca e indragostit de persoana la care se uita.

| ch0c0latemix a răspuns:

Ori te olace ori e bautbatting eyelashes

| xXx3оЛуШкАxXx a răspuns:

Salut.Cand un baiat te priveste si ii sclipesc ochii inseamna ca este indragostit de tine peste urechi dar de unde sa stii eu? du-te tu mai curajoasa si intreaba-l ce simte el pentru tine... sper ca tiam ajutat))

| bianca_4393 a răspuns:

Te place

| Uvuvwevwevwe a răspuns:

Buna!
Cand un baiat se uita la tine si mai ales daca ii sclipesc ochii atunci poti sa stii ca 100% te iubeste garantat :-)

| ClauKage a răspuns:

Ca este putin baut big grin