| wasserfest a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat uneori te ignora pentru o perioada (si apoi incepe sa mai vorbeasca cu tine), iar cand ii esti in preajma incepe sa vorbeasca cu alte fete, dar cu tine deloc; te priveste pe furis, insistent, iar cand il observi se uita in alta parte; se joaca in parul tau; se aranjeaza, isi trece mana prin par cand ii esti in apropiere, ii sclipesc ochii cand vorbeste cu tine.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pare ca te cam place si e timid. Ce dragut. Pana la urma, trebuie sa-si faca putin curaj si sa-ti spuna. Te ignora, ca sa nu dea de inteles ca te place, si schimba privirea, ca sa nu crezi ca e obsedat dupa tine. Dar te place.

| AlexandraAlle08 a răspuns:

Te place, dar nu vrea sa-ti arate asta

| Petre_Razvan_1994 a răspuns:

Te place sigur

| 4kxperia a răspuns:

Da interesant! Înseamnă ca te place și e timid!