| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna cand un tip intre timp ce vorbiti se joaca c castile de la telefon?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te asculta din obligatie si nu din placere.Subiectul conversatiei nu il intereseaza.

| Trolli a răspuns:

E plictisit si nu prea este atent la discutie, poate subiectul nu era atat de interesant!
Sau pur si simplu are un "tic"... daca era atent la dicutia voastra, poate asa isi ascundea el emotiil, jucandu-se! Dar cel mai bine ar fi sa-l intrebi pe el. Noi ne dam cu parerea, nu stim ce gandea.

| kar1GaNNN a răspuns:

Ca nu are chef sa te asculte! laughing

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

In general e o dovada de timiditate, nu de indiferenta.