| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna cind un baiat pe care il cunosc de vreo 5 ani si cu care mi-am petrecut ceva din timp imi spune ca ma vrea? Imi place foarte mult de el, dar imi este frica sa nu se foloseasca de mine... Ce sa fac? MUltumesc...

4 răspunsuri:
| yuli10 a răspuns:

Dupa 5 ani de prietenie mi-e greu sa cred ca ar profita de tine riscand sa renunte la o prietenie atat de lunga.
tu ar trebui sa il cunosti destul de bine incat sa iti dai seama.

| Pana a răspuns:

Avand in vedere cum sunt baietii in ziua de azi, eu zic sa ai grija.in primul rand trebuie sa tii la tine, apoi la altii.

| ๑•ิ.•ั๑copilashroz๑•ิ.•ั๑ a răspuns:

Nu-i da atentiewinking am patit si eu acelasi lucru, te vrea inseamna sa te culci cu elwinking asa ca mai bine ai uita de el, e mai bine asa ca dupa vei suferi mai mult happy sper sa imi urmezi sfatul:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc mult pentru sfaturi. kiss
Felicia...