| htyjtyjytuiy a întrebat:

Ce înseamnă cînd visezi ceva legat de una și aceeași persoană de mai multe ori?

3 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

De cele mai multe ori, asta se poate intampla atunci cand te gandesti prea mult la persoana respectiva, astfel incat iti ramane in subconstient. Sau, intr-un caz mai grav, sa zic asa, poate fi vorba de o obsesie pentru acea persoana, ceea ce te determina sa te gandesti incontinuu la respectiva persoana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se spune ca acea persoana se gandeste la tine. In fine, e doar o superstitie.

| pro a răspuns:

Ca esti obsedata de persoana aia laughing....pe subconstientul tau ar trebui sa-l intrebi