| Gnomul a întrebat:

Ce inseamna cuvantul "chimie" cand se spune ca este chimie intre doi oameni de sex opus?

Răspuns Câştigător
| SimonaQs a răspuns:

Chimia intre 2 oameni este acea legatura care ii face sa fie impreuna. Sa se potriveasca la fel ca doua picaturi de apa happy

3 răspunsuri:
| marinaa9 a răspuns:

Cand doi oameni se atrag

| iulia55644 a răspuns:

O fi greu sa-ti dai seama? vrea sa zica ca se plac, ba chiar ca s-au indragostit unul de altul aproape din priviri

| AlexSer a răspuns:

Inseamna ca acestia se potrivesc, exact ca si la chimie.Ca doua elemente sa se combina, trebuie sa se potriveasca perfect. Funda?big grin