| roxana20054 a întrebat:

Ce înseamnă dacă, după o săptămână după ce a murit bunicul meu l-am visat? Stătea lângă mine și mi-a arătat o foaie pe care scria că baiatul pe care îl plac foarte mult ar fi copilul lui biologic iar după văd negru. Din nou, după câteva secunde apar deodată lângă el (băiatul de care imi place) și îi arat foaia, iar după îi spune că nu-i pasă și mă sărută.

Vă rog, am nevoie de o explicație

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

A fost doar un vis, probabil te gândești prea mult la bunicul tău.

| Furnicuta000 a răspuns:

Eu l-am visat periodic pe bunicul meu multi ani dupa moartea lui si nu, nu cred in ce spune Bogdan. Eu cred ca si visele sunt o forma de a lua legatura cu persoanele dragi, chiar daca se combina cu visele noastre obisnuite, de aceea visam si multe prostii pe langa. Si toti avem vise prostesti si fara logica. De ex eu ultima data am visat ca mi-am taiat parul si apoi am vrut sa il lipesc cu Picatura laughing

| SigBogdan a răspuns:

Amuzanta intrebare ✌ de obicei visam la ce ne gandim...cam asta este explicatia mea. legat de acel baiat..intereseaz-te sa nu-ti fie ruda.