| Mario2365 a întrebat:

Ce inseamna daca eu visez ca fata pe care o plac ma saruta si are o relatie cu mine in acel vis? Rog seriozitate! fara injuraturi si chestii de genul asta!

7 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Ai sifilis

| OldSoul a răspuns:

Inseamna ca vei ramane doar cu visele daca nu faci nimic sa fii cu ea.

| Divy a răspuns:

Înseamnă că ești prea obsedat de asta, mai bine îi vorbești și spui ce simți sau stai și continui cu imaginația și o sărută altul

| FabianelSHAF a răspuns:

Salut. Nu sunt eu vrăjitor Wicca, dar pot spune că în visuri, unele chestii pot însemna opusul, în cazul tău, nu eşti cu ea în realitate. laughing Divy ţi-a povestit ce ai de făcut ca să o cucereşti.

| Tpuist a răspuns:

Înseamnă că te gândești la acest lucru.

| Dontsaygoodbye a răspuns:

Nu înseamnă nimic.

| ScarRz a răspuns:

Inseamna ca esti indragostit