| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna daca m-a muscat azi o fata de umar si de brand?: ) iar acum am mare urma de dinti pe brand...

11 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Inseamna ca are niste dinti puternici si samatosi confused. Sau e ruda cu Edward Cullen. laughing. thinking

| ZK a răspuns:

Dacă ţi-a rămas urmă înseamnă că fata muşcă bine.laughing

| ThePoet a răspuns:

Inseamna ca fata aia e fan Twilight sau vampire diaries.

| Vladuthz a răspuns:

Ce naiba inseamna brand laughing?

| RobertMoon a răspuns (pentru Vladuthz):

Brand inseamna brat musculos

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si vrei sa te lauzi cu brandul sau cu fata?

| aneliram a răspuns:

Inseamna ca mai studiezi si tu Limba si literatura romana

| xCrinax a răspuns:

Inseamna ca e prost crescuta si nu stie cat de urat e sa-i lasi cuiva un semn. Parintii tai ce au spus? N-o mai lasa sa faca asa ceva data viitoare si nici nu sa nu lasi vreunei fete, ca te asigur ca daca parintii unui baiat nu spun, parintii unei fete ar face foarte urat daca ar vedea asa ceva. E un gest foarte urat. Toate cele bune!

| crina_1119 a răspuns:

Nu inseamna nimic. pur si simplu te-a muscat laughing

| zuzadeandra a răspuns:

Inseamna ca te iubesteeeeeeeeeee.glumesc nu stiu