| Ellynna a întrebat:

Ce inseamna daca sunt VIP pe lady popular? ce pot face?

Răspuns Câştigător
| AlleRay a răspuns:

Sall! inteleg ca si tie iti place acest jic!
daca esti vip poti sa faci urmatoaerle lucruri:

Opţiune pentru a activa 3 acţini pentru a performa în mod constant, cum ar fi ca Domnişoara ta va merge la locul de muncă pentru timpul stabilit, apoi la dans şi va fi în cele din urmă acasă să doarmă. Acţiunile şi durata lor depinde de tine.
Meniul Provizii îţi dă oportunitatea de a colecta până la 20 produse (5 dacă nu ai activat contul Premium)
Opţiune pentru a-ţi personaliza contul cu un fundal selectat.
Statistici suplimentare (pentru provocări, jocuri jucate, activităţi, etc.)
Păstrează mesajele vechi în cutia poştală în joc.
Interfaţă uşoară, fără banere cu reclame, oportunitatea de a crea link favorit - o cale rapidă de a face meniurile importante accesibile cu un click.

2 răspunsuri:
| Lariiiiiiii a răspuns:

Eu sunt VIP dar trebuie sa latesti cu abni de pe telefon sau credit adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si poti sa iti cumperi un anialut