| Izabella265 a întrebat:

Ce inseamna daca un baiat cand iti intalneste privirea si-o muta repede? Stiu ca pare amuzant happy Dar este un baiat de care imi place si cand ma uit la el dar foarte rar face asa isi muta repede privirea. happy

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Este inca uimit de frumusetea ta, nu se mai satura privindu-te, dar nu este inca in stare de mai mult. Te-ai gandit sa-l ajuti putin?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înseamnă că şi el se uită la tine în acelaşi timp şi e timid, de aceea îşi mută privirea.
Cel mai probabil şi el te place.

| Shattered a răspuns:

Buna. El deja se uita la tine, iar tu cand ii intalnesti privirea, el si-o muta. Ori e timid, ori e ciudat. ((:
De cele mai multe ori cand privesti ceva intruna, iti place, esti oarecum fascinat, curios. El arata o oarecare atractie fata de tine daca te priveste de mai multe ori.
Sper ca te-am ajutat, bafta. c;