| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna daca un baiat face urmatoarele chestii:
1. Te prinde de mana in public
2. zice ca se da la tine, daca nu ii o prietena de-a mea care il place

Ma place?

1 răspuns:
| RaspberryLover a răspuns:

Probabil. happy Baietii, uneori isi mai bat joc de fete, unii se dau mari si tari facand asta, razand de ele... Nu prea stiu ce sa cred. Unii vor doar sa te proteasca, si isi bata joc de tine. Am patit-o, si stiu despre ce vorbesc... rolling on the floor

Daca tu simti CLAR ca te place, chiar crezi ca face asta pentru ca te simpatizeaza, atunci probabil ca da, te place.
Noi nu l-am vazut cum si ce face. De aceea nu pot sa-ti dau un raspuns cert (nu vreau sa te induc in eroare).

Sper sa te fi ajutat cu ceva. Toate cele bune!