| BadResonance a întrebat:

Ce inseamna daca un baiat incearca sa te enerveze? :o Adica este unul care ma tot trage de par sau ma strange de maini si mi le suceste la spate sau imi ia telefonul si se uita prin el (nu prea are la ce sa se uite da' ma enerveaza).Mai face asta si cu alte 2 prietene :/ Multe fete spun ca ii place de una din ele si asta cred si eu. Nah... Ce credeti? straight face Si nu ziceti sa-i spun ca ma deranjeaza sau ca nu-mi place etc. ca nu merge :'(. I-am zis asta da' tot nu ma lasa si nici nu cred c-o sa ma lase. Vreau doar sa stiu de ce face asta. :*
P.S. Daca nu aveti ceva dragut de spus nici nu va deranjati sa comentati! happy

Răspuns Câştigător
| NgrMdx a răspuns:

Poate te place..mai stii laughing E un mod ciudat de a-si arata afectiunea pentru o fata dupa parerea mea.Intreaba-l pur si simplu de ce nu te lasa in pace(vezi ce raspuns idi ta)Daca zice ca ii place sa te enerveze..la urmatoarea data cand vrea sa te enerveze..sa-i dai si una laughing Baftaa cu problema ta happy

1 răspuns:
| madalinanadreea25 a răspuns:

Bună părerea mea este că te place