| Flexx a întrebat:

Ce inseamna daca un baiat spune isi ascunde sentimentele fata de ceilanti cunoscuti.de exemplu la bine un baiat spune ca m-a placut si acum nu ma mai place si mai multi colegi l-a intrebat si a zis nu acum nu stiu. se uita la mine mult si cand vorbeste cu mine vorbeste cu timiditatea adica de exemplu azi mi-a pus mana pe umar si m-a intrebat ce tema avem la engleza. dar pentru mine a fost ceva super de obicei nu face asta. va rog ajutor. funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| InVPent a răspuns:

Pai te place dar ii e rusine sa iti spuna si atunci a spus ca nu ii mai place de tine sa nu rada alti colegi sau prieteni de el funda?

2 răspunsuri:
| Flexx explică:

Mersi dar ma refer cand vb cu el se uita la mine.si in general se uita la mine mult insistent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faptul ca te-a intrebat de tema de la engleza asta nu inseamna ca te place.Incearca sa vorbesti cu el si observa cum se comporta cand vorbeste cu tine, daca se uita la tine intr-un anume fel, in fine treburi de genu, dar incearca sa nu iti faci iluzii ppentru ca e posibil sa nu simta nimic si astfel o sa ai de suferit doar tu.