| Claire975435u432 a întrebat:

Ce inseamna daca un băiat sta pe lângă tine si te priveste?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Posibil sa nu insemne nimic, atata vreme cat nu-ti vorbeste si nu te saluta.

| OldSoul a răspuns:

Ca trebuie sa fii atenta la portofel sau la telefonul din buzunarul de la spate.

| siriusblack98 a răspuns:

Ca te place si-i este rusine sa vorbeasca cu tine (altfel nu ar sta ca un lemn sa te priveasca). Niciodata nu o sa-ti pierzi timpul holbandu-te la cineva de care nu iti place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înseamnă că e nesimțit și trebuie să-i dai o palmă.
Arde-l!

| Kerre a răspuns:

Daca esti fata atunci este o mare sansa sa te placa, oricum este perfect normal sa stai si sa te holbezi la persoane straine, asta fac mai mereu.

| Harley18 a răspuns:

Poate ii place cum ti-ai facut parul sau te tine. happy
Sau ti s-a ridicat parul (am patit) laughing!

| nicol2 a răspuns:

Pai ce sa insemne oare, te place normal ca altfel de ce si-ar pierde timpul?

| Cătălin12Mihai19 a răspuns:

Poate doar sta langa tine și te privește nu are nici o legătură sau e un băiat ciudat...