| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna daca visezi ca iti vine ciclul? Eu nu am primul ciclu menstrual.

5 răspunsuri:
| Fridăm a răspuns:

Probabil te'ai gândit prea mult la asta. Ce frământări ai peste zi, subconştientul te face să visezi noaptea.

| alexys66 a răspuns:

E doar un vis ca orice altul... daca visezi ceva nu inseamna ca e o prezicere din viitor...

| Adeniy a răspuns:

Inseamna ca te gandesti prea mult la asta.

| AndyLavy a răspuns:

Nimic. probabil esti prea stresata de acest lucru, de faptul ca nu ti-a venit inca.

| SmiiileXoXo a răspuns:

Probabil e doar un vis. Sau te-ai gandit prea mult la asta in ultimul timp. Fi relaxata e ceva normal happy Si nu exista vreo semnificatie la acest vis.