| Bixelle a întrebat:

Ce inseamna faptul ca un baiat se uita insistent la o fata cu o privire trista [parca cu lacrimi]? ziceti-mi si mie pllzz... pup male :*:*:*:X:X:X

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu toata povestea.

| dragutza a răspuns:

Pai poate ca baiatul o iubeste pe fata, dar este mai timid(nu neaparat)si stie ca nu are nici o sansa cu acea fata! sau poate ca baiatul a intrebat-o pe fata daca vrea sa fie cu el, iar ea a refuzat insiruindu-i o lista de defecte!

| BUBULINA a răspuns:

Off off
i-ai spus ca nu vrei sa te culci cu el?

| mariutza a răspuns:

Probabil o place si ii trist ca nu ii langa el acea persoana?

| Cryssy a răspuns:

Este posibil ca acel baiat sa fie indragostit de fata... Eu asa cred... Numai bine! kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ii pare extrem de rau pentru fata aceea ca arata asa cum arata, a fost intrebarea asta pusa, doar ca l prima baiatu nu era in lacrimi ei bine, acum e grav rau de tot...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate i-a intrat ceva în ochi.

| soseta ucigasa a răspuns:

Poate il strange cineva de...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are ceva in ochi si cere ajutor de la tine sa ii scoti happy

| MiSskAt-xx a răspuns:

Poate e timid thinking

| Joyo a răspuns:

Cred ca ii place de fata, dar este prea timid si copilaros, si nu stie cum sa se poarte... Poate ca se simte inferior altora. sau cine stie ce complex... Asa eram si eu acum ceva vreme... big grin

| blackjey a răspuns:

Pai probabil asi zice nare cum sa fie cu ea sau...

poate elt ceva nu stiu oricum mult bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multe explicatii stiintifice.tongue