| Andreea_6517 a întrebat:

Ce inseamna ododo? sau odododo laughing)

11 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Scuze! Am um incercat sa fac o gluma.

| HoneyCocaine a răspuns:

E o forma de alint.In loc de puppy dog eyes.

| 280Monica280 a răspuns:

Poţi spune "ododo" la ceva drăgălaş, pe post de sufixe diminutivale

| SlayerNightcore a răspuns:

Dododo inseamna ceva dragut draguto :*

| ladydaya a răspuns:

E o forma de alint... se foloseste in loc de '' ce dulce'', '' ce scump''...

| ElizaAndreea13 a răspuns:

Intreaba perosoanele care scriu cuvantul asta, ca nici eu nu stiu ce inseamnalaughing

| Vlad_Tataru_1997 a răspuns:

Cuvantul "ododo" care la noi multi creed ca inseamna un alint e cu totu altcevalaughing inseamna PL

| SlayerNightcore a răspuns (pentru Vlad_Tataru_1997):

Ma da prost poti fi esthi un c8chil otara cu capatana

| Vlad_Tataru_1997 a răspuns:

Cuvantul "ododo" care la noi multi creed ca inseamna un alint, e cu totu altcevalaughing inseamna PL