| KoWalSky a întrebat:

Ce inseamna "Outlet"? "Produse Outlet"?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Ce inseamna produse outlet?

La achizitia unui produs outlet veti economisi aproximativ 20% fata de pretul pietei ( pretul acceluiasi produs, din aceeasi gama si aceeasi marca ).

Produsele outlet sunt produse performante, noi sau ex demo, fiind ultimele modele aparute. Majoritatea laptop-urilor provin din supra stocuri si beneficiaza de garantie 36 luni in urmatoarea zi lucratoare la sediul clientului ( next business day ), garantie oferita de catre producator.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Potrivit definitiei, termenul "outlet" acesta desemneaza acele magazine in care se vand soldurile ramase pe stoc la producatori inainte de lansarea noilor game de produse la preturi mult mai mici. Aceste produse fie sunt noi noute fie foarte putin folosite.

| outletadidas a răspuns:

Pentru incaltaminte poti vizita www.outletadidas.ro adidasi originali la pret de outlet :)