| teenerete a întrebat:

Ce inseamna pentru tine Craciunul? Pentru cel mai sincer si elaborat raspuns acord fundita

Răspuns Câştigător
| Vanishgold a răspuns:

Fericire. Pentru că îmi place atmosfera din casă, îmi place sa mănânc mandarine, portocale și clementine, îmi place mirosul de brad, îmi place când stăm la masă cu familia, îmi plac cadourile, desigur. De obicei, de Crăciun se reunește familia și îmi place chestia asta, mă face să mă simt fericită.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce sa mint... inseamna zile libere la munca, frig si mancare multa.

| RAY a răspuns:

Ziua cand s-a nascut iisus si a adus lumina in inima celor rai, dar oamenii rai sunt si azi printre noi, farisei, ipocriti, care traiesc in intuneric si vor raul aproapelui

| SkandallKamataru a răspuns:

Craciunul pentru mine e viata totul.
Craciunul e viata laughing