| puiutzu85 a întrebat:

Ce inseamna pentru tine tradare? si au avut odata asa situatie?

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Înseamnă părăsire.
Nu știu dacă m-a trădat cineva, nu m-am simțit trădată pentru că n-am pus niciodată de la început sentimentele. Consider că pretenia, respectul și chiar și iubirea de dobândește pe parcurs.
Baftă.

4 răspunsuri:
| ALEX2402 a răspuns:

Daca cineva face ceva ce i-am zis sa nu faca si aici ma refer la ceva serios

| LiVeeee a răspuns:

Pentru mine tradare inseamna, ca ceva in ce mi-am pus toata increderea, etc mi-a tras teapa. Dar intotdeauna roata se intoarce si voi avea ocazia sa-i trag si eu inapoi teapa!hee heewinking

| oBuburuză a răspuns:

Tradare?! adica bataie de joc, gen daca persoana iubita te inseala sau se da la altcineva.

| AnKuTzIcA2ooo a răspuns:

Tradare pentru mine inseamna ca, cineva mi-a ranit sentimentele si si-a batut joc de mine! Mi s-a intamplat, trebuie sa se gaseasca cineva, nu? Dar totusi trebuie sa trecem peste cu capul sus! big grin big grin