| middle654 a întrebat:

Ce inseamna pentru un baiat mai smecher o fata sa fie speciala, diferita? funda pentru cel mai bun raspuns

4 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ce altceva poate însemna decât că ești diferită din punctul lui de vedere față de celelalte fete?

Răspuns utilizator avertizat
| Bianca306 a răspuns:

Daca iti place un baiat smecher uite cum trebuie sa fi pentru el: si tu sa fi smechera, sa fi mereu la moda, sa te machiezi cred ca excesiv. Baietii smecher de obicei sunt rai si o sa te bata. Nu iti recomand un baiat smecher.

| Annamariaaa123 a răspuns:

Buna!happy
Eu zic, ca pentru baietii astia "smecheri: nu vor dorii niciodata o fata speciala cor dori doar aventur mereu o sa fie cu ochii dupa altele.
Eu te sfatuiesc sa iti gasesti un baiat mai smplu fara multe fite sau "smecher" pentru ca astia o sa te faca mult mai fericita!
Sper ca ai inteles ce am vrut sa iti zic si sa tii cont de sfatul meu pentru ca si eu am trecut prin situatii din astea cu "smecheri" dar nu v-om avea de castigat niciodat de pe urma lor, dar un baiat mai simplu mereu va fi alaturi de noi la bine si la rau! puppy dog eyes