| WickedBoy a întrebat:

Ce inseamna TROLL? Adica rwj tot foloseste cuvantul asta! ce >inseamna?

Răspuns Câştigător
| ioana181 a răspuns:

RayWilliamJohnson se refera la trolls ca find cei care lasă comentarii de gen: fake and gay, doar ca să pară interesanți că au ceva de spus.

5 răspunsuri:
| WickedBoy explică:

Nu stiu daca chiar asta e sensu pentru ca de obicei trollu e ala care comenteazalaughing

| WickedBoy explică:

Cat imi plac replicile alealaughingFake and gay, doin' your momlaughingmersi pentru explicatiilaughing

| Dobitoc a răspuns:

Troll = a reveni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trol inseamna un animal mare verde urat, asa ca tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trolu-i ala care comenteaza aiurea doar ca sa enerveze pe ceilalti. si cum se spune, don't feed the trolls, adica sa nu le raspunzi, ca ei tocmai asta vor, sa te enerveze si mai tare. asa ca mai bine nu-i bagi in seama. two angry camels in a tiny car