| rody93 a întrebat:

Ce inseamna visul asta al meu am iubit in relitate dar in vis mi-a aparut un baiat pe care nu l-am vazut niciodata dar ma sarutam cu el imbratisam ne iubeam si el avea iubita dar vroiam sa fim imreuna nu stiu ce inseamna tin la prietenul meu in realitate ma refer! care vrea sa mi rasp! ii multumesc

1 răspuns:
| ProfulDeLaMate a răspuns:

Poate fi o depresie, poate fi chiar un vis care va deveni realitate sau te-ai gandit la: oare eu pot sa ma iubesc cu el? sper ca te am ajutat! bye